تلاش جهادی برای بهره‌برداری از پروژه قطار شهری تبریز با قدرت ادامه یابد
تلاش جهادی برای بهره‌برداری از پروژه قطار شهری تبریز با قدرت ادامه یابد

استاندار آذربایجان شرقی بر استمرار تلاش جهادی برای اجرای پروژه قطار شهری تبریز تأکید کرد و با اشاره به اینکه 18 سال از آغاز این پروژه می‌گذرد، گفت: مترو جزو زیرساخت‌های اساسی و ضروری در شهرهای بزرگی مثل تبریز است که تأثیر مهمی در توسعه حمل‌ونقل عمومی دارد و خوشبختانه اجرای این پروژه در سال‌های اخیر شتاب خوبی گرفته است.

به گزارش نسل‌تدبیر، دکتر محمدرضا پورمحمدی در آئین تجلیل از تلاشگران پروژه قطار شهری تبریز، با بیان اینکهخوداتکایی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های داخلی، تنها راه پیروزی در مبارزه با دشمنان است، افزود: این امر محققنمی‌شود مگر اینکه ذهنیت و تفکر «ما می‌توانیم» و «اراده انجام کار را داریم» در همه ایجاد شود و یک عزم عمومی درجامعه به وجود بیاید.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از تلاش‌های جهادی مدیران، کارکنان، مهندسان و مشاوران پروژه قطار شهریتبریز قدردانی کرد و گفت: این تلاش‌ها باید به همین شکل ادامه یافته و به زودی شاهد استفاده شهروندان از تمامخطوط و ایستگاه‌های مترو در تبریز باشیم.

وی خاطرنشان کرد: به گفته مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز، در دهه فجر امسال اخبار خوشی در ارتباط با تکمیلخطوط مترو خواهیم شنید.

ایرج شهین باهر، شهردار تبریز نیز در این مراسم گفت: قطار شهری مهم‌ترین پروژه شهر بوده و در اولویت قرار دارد ودر سایه همدلی و همراهی مسئولان، این پروژه در کمترین و سخت‌ترین زمان به وضعیت ایده‌آلی رسیده است.

مصطفی مولوی، مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز و حومه نیز در این مراسم گفت: روز گذشته همزمان با ۱۳ آبان ودر سایه تلاش شبانه‌روزی تمامی پیمانکاران، مشاوران، مهندسان و کارگران این سازمان، واگن‌های مترو بدون بروزهیچ مشکلی به ایستگاه نور که انتهای خط ۱ است رسیدند.