مسئولان استانی از تامین اجتماعی، انتقام می‌گیرند/ افتتاح ۵ مرکز جدید خدمات درمانی
مسئولان استانی از تامین اجتماعی، انتقام می‌گیرند/ افتتاح ۵ مرکز جدید خدمات درمانی

مدیرکل خدمات درمانی تامین اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: در اثر عدم همکاری مقامات شهری و استانی همچنان بیمارستان 300 تختخوابی تبریز به یک افسانه تبدیل شده است.

به گزارش نسل تدبیر، جمال‌الدین نیکنامی، ظهر دیروز در نشست خبری با رسانه‌ها اظهار کرد: نیما یوشیج برای فرزندش اولین  تولد یک‌سالگی‌‌ایش را گرفت و در آن به پسرش گفت که در این یک‌سال عمرت، یک بهار، یک تابستان، یک پاییز و یک زمستان دیده‌ای و از این به بعد دیگر همه چیز تکراری است و این مصداق کارهای ماست.

افتتاح ۵ مرکز خدمات درمانی در شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی به مناسبت ۲۲ بهمن

وی با اشاره به افتتاح مرکز خدمات درمانی در سه شهرستان ملکان، عجب‌شیر و بستان‌آباد و هشترود در ۲۲ بهمن، افزود: سال گذشته در حدود یک‌هزار میلیارد تومان برای درمان هزینه شده است و پیش‌بینی می‌شود که در سال‌جاری نیز بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

تامین زمین برای تامین اجتماعی به کابوس تبدیل شده است

مدیرکل خدمات درمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه تامین زمین در بیمه تامین اجتماعی به یک کابوس تبدیل شده است، گفت: اخیراً در بستان‌آباد یک زمین به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان خریدیم ولی بعدا شهرداری ادعای مالکیت کرد.

وی تصریح کرد: کلیات این است که در سال ۸۷، هیات وزیران تصویب کردند که بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی در جنوب شرق تبریز احداث شود و قرار بر این بود تا زمین این بیمارستان توسط استانداری تامین شود و استانداری نیز تامین زمین را به شهرداری موکول کرده است.

نیکنامی ادامه داد: در اثر عدم همکاری مقامات شهری و استانی همچنان بیمارستان عالی‌نسب به یک افسانه تبدیل شده است.

مقامات استانی نه تنها همکاری نمی‌کنند بلکه انتقام هم می‌گیرند

وی  متذکر شد: متاسفانه ارگان‌های شهری و استانی نه تنها همکاری نمی‌کنند بلکه انتقام هم می‌گیرند و تا الان زمین در اختیار ما نگذاشته‌اند.

ماجرای گلایه امام جمعه از بیمارستان عالی‌نسب

وی در رابطه با سوالی مبنی‌ بر عدم رضایت مراجعه‌کنندگان از بیمارستان عالی‌نسب و حتی گلایه امام جمعه از این بیمارستان، بیان داشت: امام جمعه وقتی گلایه کرد که برای ملاقات یک بیمار به بیمارستان مراجعه کرده بود ولی با توجه بر اینکه آن بیمار در شهر به یک نامی معروف است و همه آن را به این اسم می‌شناسند ولی بیمارستان با اسم شناسنامه‌ای آن فرد را پذیرش کرده بود ولی حاج آقا فکر کرده بودند که بیمارستان توجهی نکرده و اتاق آن بیمار را اعلام نمی‌کند.

نیکنامی تصریح کرد: بیمارستان عالی‌نسب از جمله بیمارستان‌هایی است که بیشترین رضایت را داشته است و اگر یک همراه بیمار در بیمارستان پایش سر خورده و می‌افتد دیگر ربطی به جذب رضایت مراجعه‌کنندگان ندارد.

وی خاطرنشان ساخت: در خیابان پیش‌قدم یک ساختمانی خریداری شده است که مخصوص کمیسیون پزشکی می‌باشد.

  • منبع خبر : فارس