مسابقات آزاد رباتیک تبریز برگزار می‌شود
مسابقات آزاد رباتیک تبریز برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات آزاد رباتیک از 23 تا 25 بهمن ماه سال جاری در تبریز خبر داد.

به گزارش نسل تدبیر، یعقوب نماینده با اعلام این خبر، اظهار کرد: نظر به اهمیت ویژه مسابقات آزاد مهارت در تبادل اطلاعات و تجربیات حرفه ای و الگوسازی به جوانان و نیز تاثیر آن در افزایش سطح مهارت جامعه، توسعه فرهنگ مهارت آموزی، شناسایی استعدادهای برتر و معرفی پتانسیل بالقوه به بخش صنعت، این اداره کل در نظر دارد با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ماتریس (بخش خصوصی) و سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی به عنوان مجری و حامی این دوره از مسابقات را از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه سال جاری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۳ تبریز برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات در دو بخش مسابقات آزاد ( لیگ ربات های انباردار و لیگ ربات های نمایشی) و مسابقات دانش آموزی ( لیگ ربات های فوتبالیست و لیگ ربات های نمایشی ) برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی در خصوص نحوه ثبت نام در این مسابقات افزود: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبسایتmatrismaharat.ir  با مطالعه قوانین و ضوابط مربوطه برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت نام کند.

وی از برگزاری کلاس‌های مختلف مهارتی در حاشیه برگزاری این مسابقات برای علاقمندان خبر داد.

  • منبع خبر : ایسنا