مس سونگون با برتری مقابل ملی حفاری اهواز راهی نیمه‌نهایی شد
مس سونگون با برتری مقابل ملی حفاری اهواز راهی نیمه‌نهایی شد

تیم فوتسال مس سونگون با کسب دومین پیروزی مقابل ملی حفاری اهواز راهی مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال شد.

به گزارش نسل تدبیر، تیم‌های مس سونگون و ملی حفاری اهواز از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند تا سومین دیدار خود در مرحله یک‌چهارم نهایی پلی‌آف لیگ برتر فوتسال کشور را برگزار کنند.

با توجه به اینکه در دو بازی گذشته هر یک از دو تیم یک برد کسب کرده بودند، این دیدار با حساسیت ویژه‌ای آغاز شد که نتیجه آن، بازی پرتنش و اخراج علیرضا عسگری از مس سونگون و سینا ممبینی از ملی حفاری در دقیقه ۲ بازی بود.

در ادامه این درگیری‌های داخل زمین ادامه داشت و حتی کار به درگیری در جایگاه ویژه کشید. علی‌رغم تلاش بازیکنان دو تیم در نیمه نخست، این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا شاگردان افضل و علاسوند دقایق حساس‌تری در نیمه دوم داشته باشند.

در نیمه دوم نیز این تیم میزبان بود که شروع بهتری داشت و در دقیقه ۲۲ توسط میثم خیام به گل برتری رسید. در ادامه دو تیم حملات زیادی روی دروازه هم خلق کردند اما نتوانستند از آن‌ها استفاده کنند تا این بازی با برتری یک بر صفر تیم میزبان به پایان برسد.

مس سونگون با این برد به جمع ۴ تیم برتر مسابقات راه‌یافته و یک‌قدم دیگر به تکرار قهرمانی در لیگ برتر فوتسال کشور نزدیک‌تر شد.

گفتنی است در این بازی حدود ۴ هزار تماشاگر در سالن شهید پورشریفی تبریز حضور داشتند. این تماشاگران علاوه بر زمان بازی، پس از پایان دیدار نیز بازیکنان و تیمشان را تشویق کردند.