مشاوره های کانال های تلگرامی برای تیم مردمی /  خائن اصلی کیست؟!
مشاوره های کانال های تلگرامی برای تیم مردمی /  خائن اصلی کیست؟!

معضلی به اسم کانال تلگرامی از نفوذش در باشگاه تراکتورسازی تا بازی با روحیه هواداران

به گزارش نسل تدبیر، ماجرا از آنجایی شروع شد که تلگرام آمد و فضای مجازی معضلی شد برای یک جامعه جهان سومی! وقتی که یک کانال تلگرامی بازدید بیشتری از یک خبرگزاری یا روزنامه دارد ، باید برای حال آن جامعه تاسف خورد.

اینجا تبریز است ، جایی که یک کانال تلگرامی با مدیریت از خارج کشور برای یک تیم با هواداران میلیونی تصمیم میگیرد، برای تیم حاشیه میسازد و دلالی میکند. هر بازیکنی هم که به اینها باج ندهد ، در برابر هوادار قرار میگیرد و محکوم به فرار از تبریز است.

آری اینجا حتی عده ای از داخل باشگاه نیز قافیه را باخته اند و مشغول باج دادن به کانال مذکور هستند ، کانالی حتی تا مالک باشگاه نیز نفوذ کرده و در تصمیمات مدیریتی باشگاه نقش بسزایی دارد.

کانالی که خود را رسانه می داند و با ادعای دلسوزی در حق آذربایجان ، ترک ها و تراکتور در مغز میلیون ها هوادار عاشق و دلشکسته نفوذ کرده و حرف خود را موقتی هم باشد به کرسی می نشاند.

کانالی که در هر بازی با همراهی کانالهایی همین دست از دیگر تیم ها سعی در ترویج اختلافات مذهبی و قومیتی را دارند و همیشه پا را فراتر از گلیم خود درازتر کرده و همچون بزدل های خارج نشین برای یک استان ، یک شهر و یک تیم با هواداران میلیونی تصمیم گیری می کنند.

نتایج زمان محمد تقوی را به یاد بیاورید ، زمانی که تیم به خوبی نتیجه میگرفت و با اختلاف گل زیاد حریفان را شکست می داد ، همین کانال تلگرامی از آن موقع تا الان مدام از مربی خوب خارجی حرف میزد و سعی در به حاشیه کشاندن تیم تراکتور را داشتند ، در انتها نیز موفق شدند و تقوی را مجبور به استعفا کردند.

تقوی رفت و لیکنز آمد ، باز هم تیم به لطف بازیکنان خوب و هماهنگی که زمان تقوی به دست آورده بودند نیم فصل دوم را طوفانی شروع کردند اما به بازی با سپیدرود رسیدیم تا شانتاژهای این دلال آغاز شود. فروزانی که همیشه در برابر تیم های استقلال و سپیدرود  مغلوب بود ، در این بازی نیز بعد از ۷ بازی کلین شیت و یک فصل بی حاشیه ، در این دیدار نیز با ۲ اشتباه ( سهوی یا عمدی ) باعث افول تراکتور کبیر شد. این اتفاق باعث رقص شرورانه خائنین در لباس خودی شد و کانال مطبوع تلگرامی با ارسال پست های حاشیه ساز ، مالک باشگاه را مجاب به تصمیمات عجولانه کرد تا تیم به طور کلی به حاشیه رفته و ۲ بازی پشت سر هم دیگر را نیز با شکست پشت سر بگذارند.

اصلا به فرض که تراکتور را داوران سر بریده اند و نتایج مهندسی شده باشند ، پنالتی دقایق پایانی مقابل ذوب آهن چی ؟!

چرا این پنالتی با پای اشکان دژاگه به بدترین نحو ممکن به سمت دروازه ذوب آهن رفت ؟! اگر این پنالتی گل میشد تراکتور نمیتوانست دوباره مدعی باشد؟!

حالا پیدا کنید پرتغال فروش را…

آیا این تحریک هواداران در یک کانال تلگرامی دسیسه رقیبان برای گذر از تراکتور کبیر نیست؟

آیا نمیتوان به آسانی گفت که مدیریت اصلی و سیاستگذار خارج نشین این کانال به طور کلی اصلا تراکتوری نمیباشد؟!!!!

آیا این ارتش ۳۰ ، ۴۰ میلیونی هواداران ترک تراکتور حق یک قهرمانی در لیگ را ندارند؟

آیا شادی برای پرشورهای دوست داشتنی حرام است؟!

اینها همه سوالاتی هستند که ذهن میلیونها هوادار عاشق را مشغول کرده اند و اینکه این درخت از داخل کرم می خورد یا دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تراکتور در چند فصل گذشته مهندسی نتایج است؟!

با این وجود و در انتهای این نوشتار امیدواریم که هواداران تراکتور بیش از پیش با دسیسه های این کانالهای دلال و خائن آشنا شده و اجازه باج خواهی آنان از بازیکنان و مدیران تیم های فوتبال آذربایجان را ندهند.

 

  • نویسنده : سجاد قربانی