• امروز : دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹
3
یادداشت اختصاصی نسل تدبیر

مشاوره های کانال های تلگرامی برای تیم مردمی /  خائن اصلی کیست؟!

 • کد خبر : 137939
 • 26 آوریل 2019 - 23:18
مشاوره های کانال های تلگرامی برای تیم مردمی /  خائن اصلی کیست؟!
معضلی به اسم کانال تلگرامی از نفوذش در باشگاه تراکتورسازی تا بازی با روحیه هواداران

به گزارش نسل تدبیر، ماجرا از آنجایی شروع شد که تلگرام آمد و فضای مجازی معضلی شد برای یک جامعه جهان سومی! وقتی که یک کانال تلگرامی بازدید بیشتری از یک خبرگزاری یا روزنامه دارد ، باید برای حال آن جامعه تاسف خورد.

اینجا تبریز است ، جایی که یک کانال تلگرامی با مدیریت از خارج کشور برای یک تیم با هواداران میلیونی تصمیم میگیرد، برای تیم حاشیه میسازد و دلالی میکند. هر بازیکنی هم که به اینها باج ندهد ، در برابر هوادار قرار میگیرد و محکوم به فرار از تبریز است.

آری اینجا حتی عده ای از داخل باشگاه نیز قافیه را باخته اند و مشغول باج دادن به کانال مذکور هستند ، کانالی حتی تا مالک باشگاه نیز نفوذ کرده و در تصمیمات مدیریتی باشگاه نقش بسزایی دارد.

کانالی که خود را رسانه می داند و با ادعای دلسوزی در حق آذربایجان ، ترک ها و تراکتور در مغز میلیون ها هوادار عاشق و دلشکسته نفوذ کرده و حرف خود را موقتی هم باشد به کرسی می نشاند.

کانالی که در هر بازی با همراهی کانالهایی همین دست از دیگر تیم ها سعی در ترویج اختلافات مذهبی و قومیتی را دارند و همیشه پا را فراتر از گلیم خود درازتر کرده و همچون بزدل های خارج نشین برای یک استان ، یک شهر و یک تیم با هواداران میلیونی تصمیم گیری می کنند.

نتایج زمان محمد تقوی را به یاد بیاورید ، زمانی که تیم به خوبی نتیجه میگرفت و با اختلاف گل زیاد حریفان را شکست می داد ، همین کانال تلگرامی از آن موقع تا الان مدام از مربی خوب خارجی حرف میزد و سعی در به حاشیه کشاندن تیم تراکتور را داشتند ، در انتها نیز موفق شدند و تقوی را مجبور به استعفا کردند.

تقوی رفت و لیکنز آمد ، باز هم تیم به لطف بازیکنان خوب و هماهنگی که زمان تقوی به دست آورده بودند نیم فصل دوم را طوفانی شروع کردند اما به بازی با سپیدرود رسیدیم تا شانتاژهای این دلال آغاز شود. فروزانی که همیشه در برابر تیم های استقلال و سپیدرود  مغلوب بود ، در این بازی نیز بعد از ۷ بازی کلین شیت و یک فصل بی حاشیه ، در این دیدار نیز با ۲ اشتباه ( سهوی یا عمدی ) باعث افول تراکتور کبیر شد. این اتفاق باعث رقص شرورانه خائنین در لباس خودی شد و کانال مطبوع تلگرامی با ارسال پست های حاشیه ساز ، مالک باشگاه را مجاب به تصمیمات عجولانه کرد تا تیم به طور کلی به حاشیه رفته و ۲ بازی پشت سر هم دیگر را نیز با شکست پشت سر بگذارند.

اصلا به فرض که تراکتور را داوران سر بریده اند و نتایج مهندسی شده باشند ، پنالتی دقایق پایانی مقابل ذوب آهن چی ؟!

چرا این پنالتی با پای اشکان دژاگه به بدترین نحو ممکن به سمت دروازه ذوب آهن رفت ؟! اگر این پنالتی گل میشد تراکتور نمیتوانست دوباره مدعی باشد؟!

حالا پیدا کنید پرتغال فروش را…

آیا این تحریک هواداران در یک کانال تلگرامی دسیسه رقیبان برای گذر از تراکتور کبیر نیست؟

آیا نمیتوان به آسانی گفت که مدیریت اصلی و سیاستگذار خارج نشین این کانال به طور کلی اصلا تراکتوری نمیباشد؟!!!!

آیا این ارتش ۳۰ ، ۴۰ میلیونی هواداران ترک تراکتور حق یک قهرمانی در لیگ را ندارند؟

آیا شادی برای پرشورهای دوست داشتنی حرام است؟!

اینها همه سوالاتی هستند که ذهن میلیونها هوادار عاشق را مشغول کرده اند و اینکه این درخت از داخل کرم می خورد یا دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تراکتور در چند فصل گذشته مهندسی نتایج است؟!

با این وجود و در انتهای این نوشتار امیدواریم که هواداران تراکتور بیش از پیش با دسیسه های این کانالهای دلال و خائن آشنا شده و اجازه باج خواهی آنان از بازیکنان و مدیران تیم های فوتبال آذربایجان را ندهند.

 

لینک کوتاه : https://nasletadbir.ir/?p=137939

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 10در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۰
 1. سلام به همگی.این کانال تیراختورکلوب هیچ ربط ودلسوزی واسه باشگاه تراکتور نداره وهدف اصلیش مثل بقیه خائنین وابسته به خارج تفرقه میان قومیتهاست وجدایی طلبی.هیچ دلسوز آذربایجانی دم از تفرقه ودشمنی مردم آذربایجان با فارس وکرد و…نمیزنه.دم خروس اینا پشتیبایشون از تجزیه طلبای خوزستانه

 2. این کانال به هر کسی که از روی دلسوزی انتقادی از تیم کرد لقب ساتقین داد در حالی که خودش هواداران تراکتور رو به شجاعی و لینکز وغیره فروخت اینهمه ناراحتی هواداران رو ندیده برای شجاعی اشک تمساح میریزد ساتقین واقعی خود آنها هستند

 3. این کانال فقط از هواداران بله قربان گو ، و هواداری که به هیچ چیز کاری نداشته باشد وفقط تیم رو تشویق کند ولی کور خوانده در تراکتور نقش اصلی رو باید هوادار داشته باشد ؛ همین فشار هوادار بود که باعث شد تیم از دولتی ونظامی به بخش خصوصی انتقال یابد ؛ هوادار باید بیدار بوده ونگذارد دلالان امثال لینکز وشجاعی و کنستانت رو به تیم قالب کنند

 4. تراکتور باید هرچه زودتر در پایان همین فصل باید قسمتی از سهام خودشو در بورس عرضه کنه هم چنین هیئت مدیره تعیین کنه و مدیر عامل داشته باشه. با همه احترامی که به آقای زنوزی داریم و زحمات زیادی که کشیدن این شیوه باشگاه داری هم زحمات ایشونو به هدر میده هم تیم بد نتیجه مییگره انجوری اثر رسانه ها و حواشی هم کنترل میشه. مالکیت با مدیریت خیلی فرق داره

 5. لطف این رفتار چرتتان رو کنار بگذارید که هر کسی مخالف نظرتان بود بهش انگ چرتپولیسی و یا چه بدونم فارس بودن میزنید

 6. من نه حرفهای شما رو تکذیب میکنم نه تایید .فقط چیزی میدونم اینه که مر افتخارترین تیم لیگ برتر سپاهان است دلیل موفقیتش دوری از حاشیه است حاشیه همچون سمی است که باشگاه را از پای در می آورد حاشیه باعث میشه شما تیم آماده استقلال و سپاهان رو ببری اما به پیکان در وحضور ۴۰ هزار طرفدلر خودی ببازی . واقعیت اینه که آقای زنوزی سرمایه خود را در اختیار باشگاه و به نوعی مردم قرار داده باید ازش حمایت کنیم تا دلگرم شود از طرفی هم باید از فضای مجازی دور شویم و در واقعیت با بکارگیری مدیران عالی و جذب بازیکنان جوان و با انگیزه در فصل بعد یک شروع خوب داشته باشیم اگر نتایج تیم را تا امروز بررسی کنیم میبینیم که چقدر امتیازات مفت از دست دادیم اگر برخی اشتباهات نبود الان بقیه تیمها برای دومی می جنگیدند بهتره از تجربه امسال درس بگیریم و هر آنچه که باعث میشه تیم ما به حاشیه برود را تیم دور کنیم سر تیم ماشین هم ما کم حاشیه نداشتیم باید فکر اساسی بکنیم صبر مردم آذربایجان دیگه لبریز شده فرصت اشتباه مجدد را نداریم

 7. این حرف دل هواداران واقعی تراکتور هست .چن تا بچه سوسول جمع شدند و برای باشگاه مردمی خط و مشی میدن و با کمال تاسف زنوزی هم شده اجیر و بله قربان گوی اینا .پس فردا هم اگه به حرفاشون بها نده اونوقته که بساط دشمنی رو با زنوزی بچینن.

 8. بله منم با شما موافقم، ایکاش اول تمام ادمین های این کانال ها رو میشد بررسی ای کرد .چون بسیاری از مطالبشون خواسته یا ناخواسته داره بر اعتبار آذربایجان و شخص مهندس زنوزی لطمه میزنه ببینین اینا در مورد فحاشی به رضاشاه پهلوی اقدام کرده اند و ازونور از ماهواره هی علیه تراکتور و آقای زنوزی حاشیه درست میشه، خدا عاقبت هوادار واقعی و تیم را بخیر کنه

 9. حرفات درسته اما بیشتر از اینکه در فکر تراختور باشی در فکر کوبیدن رقیبان تلگرامیتان هستید..
  بنده از سایتها و نه از کانالهای تلگرامی دل خوشی ندارم زیرا همه اخبار بستگی به منفعتشان دارد و متاسفانه هیچ نکته ای در زمان خودش بیان نمی شود.

 10. واقعا کانال تراکنورکلوب تیم رو به حاشیه میکشه و نمیزاره تیم تو آرامش بمونه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.