مشکل اصلی کسب و کار برون سازمانی و حاکمیتی است
مشکل اصلی کسب و کار برون سازمانی و حاکمیتی است

دبیر همایش چهار فصل کسب و کار با بیان اینکه امروز در فضای کسب و کار مسمومیت خاصی وجود دارد،گفت: مشکل اصلی کسب و کار برون سازمانی و حاکمیتی است

یوسف احمدی در گفتگو با خبرنگار نسل تدبیر با اشاره به مسمومیت فضای کسب و کار عنوان داشت: فضای امروز کسب و کار کشور دچار وضع اسفناکی بوده و اگر هم اکنون در این فضا اقدام قابل توجهی صورت نگیرد قطعا شاهد زوال در این زمینه خواهیم بود.

وی در خصوص افراد حاضر در همایش چهار فصل کسب و کار ابراز داشت:تمامی عزیزان حاضر در این سمینار در حیطه خود دارای تحصیلات  آکادمیک بوده و به نوعی دستی بر آتش دارند چرا که جو مدیران و فعالین حوزه کسب و کار هستند .

دبیر سمینار چهار فصل کسب و کار با بیان اینکه امروز مشکل اصلی کسب و کار برون سازمانی و حاکمیتی است، خاطرنشان کرد: ما امروز به این نتیجه رسیدیم که مدیران حداقل باید در حوزه درون سازمانی اقداماتی انجام دهند که نقش مشکلات حاکمیتی کمرنگ شده و بتوانیم توجه ویژه ای در این زمینه انجام شود.

احمدی بی توجهی به فضای درون سازمانی را دلیل اصلی وضعیت کسب و کار کشور دانسته و یاد آور شد: طی چندین سال اخیر با وجود پیش بینی ها متاسفانه در هیچ زمینه اقدامی صورت نگرفته و در تمامی زمینه ها به خصوص مارکتینگ، برندینگ، مسائل حقوقی و قرداد ها مشکلات اساسی داریم.

وی در خاتمه گفت : ما معتقدیم باید با برگزاری چنین همایش ها، نشست ها، سمینار های تخصصی با محوریت بهبود فضای کسب و کار مشکلات اصلی را شناسایی کرده و در جهت حل این عارضه ها گام های مثبتی برداریم.

گفتنی است همایش چهار فصل کسب و کار با حمایت موسسه مکنا عصر دیروز در هتل گسترش تبریز برگزار شد.