معرفی نسل تدبیر به عنوان رسانه برتر در حوزه گردشگری
معرفی نسل تدبیر به عنوان رسانه برتر در حوزه گردشگری

سید مرتضی مرتضوی، مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری نسل تدبیر به پاس تلاش های این رسانه در حوزه گردشگری از سوی مسئولان استانی تجلیل شد.

 به گزارش نسل تدبیر،  آئین تجلیل از خادمان سفر آذربایجان شرقی با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، مهندس رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مهندس آبدار، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و تعدادی از نمایندگان مردم اسستان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و از نسل تدبیر نیز به عنوان یکی از رسانه های فعال در حوزه گردشگری، قدردانی شد.

در لوح تقدیری که از سوی مهندس رحمتی، قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی خطاب به مدیر مسئول نسل تدبیر نوشته شده،  آمده است:

دستیابی به موفقیت در حوزه امری است که با اهتمام پیگیر و تلاش شبانه روزی خادمان این عرصه در خدمت رسانی به گردشگران عجین شده است. یقینا تلاش موثر جنابعالی در ایام نوروز ۱۳۹۸ موجب شده است تا خاطره ای ارزشمند از بهارِ آذربایجان “باغ بهشت ایران” در ذهن و جان گردشگران و میهمانان این دیار به یادگار بماند و سند افتخار دیگری بر میهمان پروری و خدمت رسانی به حبیبان خداوند در کارنامه خادمان مردم در دولت تدبیر و امید افزوده شود. بدینوسیله و با اهدای این لوح سپاس، از زحمات شما برادر ارجمند قدردانی نموده و از خداوند سبحان برایتان توفیق در تداوم را میهمان دوستی و بهروزی مسئلت می نمایم.

جواد رحمتی -معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی

انتهای پیام/