معضلی بریتانیایی و عدم صداقت مسئولین باشگاه
معضلی بریتانیایی و عدم صداقت مسئولین باشگاه

عدم حضور به موقع دژاگه در تمرینات تراکتور ، قرارداد استوکس با باشگاه ترکیه ای و عدم روراستی مسئولان باشگاه با هواداران و رسانه ها ، تنها بخشی از مشکلات تراکتوری ها پیش از آغاز فصل است.

به گزارش نسل تدبیر ، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی و سابق سلتیک اسکاتلند بعد از یک فصل نصف و نیمه حضور در تراکتور و با وجود داشتن قرارداد با تیم تراکتورسازی ، با تیم دسته یکی آدنا دمیراسپور ترکیه قرارداد بست تا حواشی زیادی پیرامون این خبر در اطراف باشگاه تراکتور و فوتبال ایران ایجاد شود.

از طرفی باشگاه تراکتور ادعا میکند که با استوکس قرارداد دارد و این بازیکن نمیتواند با باشگاه دیگری قرارداد ببندد و از طرفی دیگر استوکس مدعی است که قرارداد خود را با باشگاه تراکتور به دلیل عدم پرداخت مطالبات به طور یک طرفه فسخ کرده است.

در این میان هواداران دقیقا نمی دانند چه کسانی راست میگویند! در واقع تنها مساله ای که بیشتر از گذشته به چشم می خورد این است که مدیران باشگاه با هواداران و رسانه ها رو راست نیستند. برای مثال دژاگه با تراکتور قرارداد دارد اما بی توجه به قراردادش با باشگاه ، هنوز به تمرینات تیم اضافه نشده است. تراکتوری ها که ادعا می کنند دژاگه برای گذراندن دوران مصدومیت و فیزیوتراپی در خارج از ایران است و در این میان کسی این سوال را نمیکند که آیا این باشگاه دکتر و فیزیوتراپ ندارد؟!

این اتفاقات و روراست نبودن باشگاه نشین ها با هواداران و رسانه ها در واقع همه را گمراه کرده است و معلوم نیست در باشگاه چی می گذرد ، آیا استوکس و دژاگه با باشگاه قرارداد دارند و بر اساس اصول حرفه ای باید به قرارداد خود متعهد باشند یا به واقع مسئولان باشگاه به مردم دروغ می گویند؟!