مغایرت برخی از قوانین مصوب مجلس با «جهش تولید»
مغایرت برخی از قوانین مصوب مجلس با «جهش تولید»

نماینده منتخب مردم اهر و هریس در مجلس یازدهم گفت: اغلب قوانین مصوب مجلس با همدیگر در تضاد هستند و حتی برخی از قوانین کلاً با «جهش تولید» مغایر است لذا اصلاح قوانین را جزو اولویت‌های مجلس یازدهم می‌دانیم.

به گزارش نسل تدبیر، احمد محرم‌زاده منتخب مجلس یازدهم در نخستین نشست خبری با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی اهر و هریس که در باشگاه فرهنگیان اهر برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا آن‌طور که باید و شاید نتوانستیم در اجتماعات مردمی حضور داشته باشیم و این ویروس عملاً مانع از اجرای برخی برنامه‌هایمان شد لذا این جلسه اولین نشست با اصحاب رسانه اهر و هریس است.

وی با اشاره به این‌که خبرنگاران و اصحاب رسانه همیشه در مظان اتهام هستند، افزود: حق نویسی و دفاع از حقوق مردم از رسالت‌های خبرنگاران بوده و حتی اگر هم تحت فشار باشند به قطع یقین می‌دانم باز از حق و حقوق مردم دفاع می‌کنید.

نماینده منتخب مردم اهر و هریس در مجلس یازدهم با ذکر اینکه مدیری که نتواند خواسته‌ها و انتظارات ما را در رابطه با خدمتگزاری به مردم برآورده کند لزومی به همکاری نمی‌بینیم، گفت: در کل باید شایسته‌سالاری در اولویت باشد، شاید کسی در ستاد محرم‌زاده کاری نکرده ولی اگر شایسته باشد چه ایرادی دارد از او استفاده کنیم؟

وی تصریح کرد: روال به گونه‌ای شده که برخی وادار می‌کنند که نماینده در هر اموری دخالت کند در حالی که وظیفه نماینده مجلس چیز دیگری است، بنده نیز اخیراً در نشست نمایندگان شمالغرب کشور مطرح کردم که اغلب قوانین مصوب مجلس با همدیگر در تضاد هستند و حتی برخی از قوانین کلاً با «جهش تولید» مغایر است لذا اصلاح قوانین را جزو اولویت‌های مجلس یازدهم می‌دانیم.

نماینده منتخب مردم اهر و هریس در مجلس یازدهم گفت: معتقدم در مجلس یازدهم باید بیشتر در موضوع نظارت تمرکز کنیم و در عین حال نفس‌مان را آلوده نکنیم. زمانی موفق خواهیم بود که مانع از هوای نفسمان شویم یعنی که اجازه ندهیم یک مدیر مجموعه یا نهادی بر نماینده غلبه کند.

  • منبع خبر : تسنیم