نیازهای جامعه امروز با چهل سال قبل یکسان نیست/مسئولان مسن دیگر کارایی ندارند
نیازهای جامعه امروز با چهل سال قبل یکسان نیست/مسئولان مسن دیگر کارایی ندارند

دومین داوطلب ثبت نام برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در دومین روز ثبت نام در تبریز گفت: مسئولان امروزی هستند دیگر کارایی کافی برای رفع نیاز های امروزی جامعه ندارند و باید جای خود را به جوانان دهند.

صمد محمدزاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی استراتژیک می باشد، در گفت و گو با خبرنگار نسل تدبیر عنوان کرد: ما به عنوان انسان وظیفه داریم در راه دستیابی به کمال برای تحقق عدالت قیام کنیم.

این داوطلب ثبت نام برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس گفت: قطعاً اقدامات خوبی در راستای توسعه و رفع نیازهای جامعه در گذشته انجام گرفته، اما اقدامات امروز دیگر کافی و مؤثر نیست.

محمدزاده افزود: بدون شک نیازهای جامعه امروز با نیازهای چهل سال یا سی سال گذشته یکسان نیست و روز به روز بر کم و کیف این نیازها افزوده می شود و بنده معتقدم جوانان دیروز که مسؤولان امروزی هستند، دیگر کارآیی لازم برای رفع نیازهای امروز و فردای جامعه را ندارند و باید جای خود را به جوانان دهند.

وی الگو گرفتن از شهدای جوان انقلاب و دفاع مقدس را مؤثر دانست و گفت: با توجه به این که بنده به دنبال اصلاح امور هستم، می توان گفت یک اصلاح طلبم و با توجه به اینکه پایبند به اصول و احکام الهی هستم، می توان گفت یک اصولگرا هستم. اما از آنجایی نه از طیف اصلاح طلبان و نه از طیف اصولگراها هستم، خود را یک اصلاح طلب و اصولگرای مستقل می دانم.

گفتنی است وی که ۴۱ سال سن دارد، ضمن تقدیر و تشکر از تدبیر عالمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای صدور بیانیه گام دوم، از جوانان شایسته و توانمند برای ورود به عرصه انتخابات دعوت نمود و از مسؤولان و متصدیان فعلی خواست تا ندای رهبری را با گوش جان شنیده و میدان را برای جوانان باز نمایند و با حمایت از جوانان، تجارب خود را در اختیار آنان قرار دهند.