هت‌تریک تراکتور در محکوم شدن از سوی فیفا/ باشگاه تبریزی نقره داغ شد
هت‌تریک تراکتور در محکوم شدن از سوی فیفا/ باشگاه تبریزی نقره داغ شد

باشگاه تراکتور تبریز برای سومین بار از سوی فیفا محکوم شد و این بار لی‌ هروی اروین علیه این باشگاه در فدراسیون جهانی فوتبال حکم گرفت.

به گزارش نسل تدبیر، وضعیت باشگاه تراکتور در فیفا وخیم شده و این باشگاه برای سومین بار متوالی در این مدت کوتاه از سوی فیفا به پرداخت پول به بازیکن خارجی خود محکوم شده است.

اولین حکمی که علیه تراکتور صادر شد همین چند وقت قبل بود. کنستانت بازیکنی بود که اولین حکم را علیه تراکتور گرفت. فیفا بابت پرداخت نشدن حق و حقوق این بازیکن باشگاه تبریزی را به پرداخت ۸۲۰ هزار دلار محکوم کرد.

نفر بعدی استوکس بود. بازیکنی که با بی اخلاقی های تمام از این تیم جدا شد به جای اینکه بابت همه تخلفاتش در فیفا محکوم شود این او بود که توانست تراکتور را محکوم کند. این مهاجم ایرلندی با حکم فیفا باید ۴۰۰ هزار دلار از تراکتور بگیرد به اضافه غرامت دیرکرد.

نفر سومی که علیه تراکتور حکم گرفته اروین است. بازیکنی که تقریبا با رفتارهای مشابه استوکس از این تیم جدا شد و توانسته باشگاه تبریزی را در فیفا محکوم کند و طبق تصمیم کمیته انضباطی فیفا این باشگاه باید ۱۰۰ هزاردلار به این بازیکن بدهد.

اروین که فصل گذشته در میانه فصل پس از رفتن به مرخصی حاضر به بازگشت به ایران نشد، با فسخ یک طرفه قرارداد خود شکایتی علیه باشگاه تراکتور به فیفا ارائه و کمیته انضباطی فیفا باشگاه تبریزی را به پرداخت ۱۰۰ هزار دلار به این بازیکن اسکاتلندی محکوم کرد. طبق حکم فیفا باشگاه تراکتور ۴۵ روز فرصت دارد تا این مبلغ را به اروین پرداخت کند و در غیر این‌صورت جرایم دیگری برای تراکتوری‌ها در نظر گرفته خواهد شد.