اظهارات زنوزی درخصوص شرکت پرشورها در انتخابات مجلس
اظهارات زنوزی درخصوص شرکت پرشورها در انتخابات مجلس

مالک و بازیکن محبوب تیم فوتبال تراکتور از هواداران این تیم برای مشارکت حداکثری در انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر دعوت کردند.

به گزارش نسل تدبیر، محمدرضا زنوزی ، مالک باشگاه تراکتور از هواداران این تیم برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد و اظهار داشت: شرکت در انتخابات، وظیفه‌ی ملی همه‌‌ی ماست و من از هواداران تراکتور تقاضا می‌کنم که برای احقاق حقوق قانونی خود برای استان، در انتخابات حضور حداکثری داشته و نمایندگان اصلح را انتخاب کنند تا خواسته‌های قانونی‌شان در مجلس پیگیری شده و تبدیل به قانون شود.

وی همچنین با دعوت از عموم مردم برای حضور در انتخابات، گفت: با توجه به اینکه کشورمان در شرایط استثنایی قرار دارد و فشارهای سیاسی و اقتصادی به کشورمان وارد می‌شود، ضرورت دارد که حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم. می‌توانیم با ثبت رکورد مشارکت در انتخابات، ضمن نشان دادن اتحادمان به جوامع بین‌المللی، مجلس قدرتمندی تشکیل دهیم تا خواسته‌های کشور و استان‌مان محقق شود.

زنوزی تأکید کرد: حضور حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی به دهن بیگانگانی است که کشورمان را دوست ندارند و همیشه به دنبال ایجاد حاشیه هستند.

اکبر ایمانی، هافبک بومی و ترک‌زبان تیم فوتبال تراکتور نیز با دعوت از هواداران برای مشارکت در انتخابات یادآور شد: رهبر انقلاب فرمودند انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر باحضور حداکثری مردم همراه بشود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه‌ها و زمینه‌ساز ایران قوی خواهد بود.

«در قلبم نسبت به همزبانانم احترام ویژه دارم» وی با بیان این جمله مطرح کرد: صمیمانه از همه مردم بزرگوار و غیرتمند ایران و همه ترک‌زبان‌های شریف و بزرگوار میهن‌مان که حائز شرایط برای حضور در پای صندوق‌های رای هستند، تقاضا دارم با شور و شعور و عشق و علاقه قلبی در پای صندوق‌های رای، (دوم اسفند، روز جمعه)، حاضر شوند.

بازیکن محبوب تراکتوری‌ها متذکر شد: حضور مردم عزیزمان در این صحنه بسیار مهم، در جهت سربلندی و سرافرازی میهن‌مان در عرصه‌های جهانی خواهد بود.