پزشکیان: جنگی بدتر از جنگ بین ایران و عراق را تجربه می‌کنیم
پزشکیان: جنگی بدتر از جنگ بین ایران و عراق را تجربه می‌کنیم

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در وضعیتی قرار گرفتیم که جنگی بدتر از جنگ بین ایران و عراق را تجربه می‌کنیم، بمب‌های تحریم دشمن، صنعت، تولید و اقتصاد کشور را مورد اصابت قرار داده و مسیر آن‌ها را با مشکلات مواجه می‌کند.

به گزارش نسل تدبیر، مسعود پزشکیان در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن در تبریز، اظهار کرد: اگر دشمن بتواند صنعت و تولید ما را زمین گیر کند کل انقلاب ما را زیر سوال خواهد برد؛ در حقیقت با چنین تصوری آمریکا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا چنین کاری را به نتیجه برساند.

 

وی افزود: اکنون رسالت ما مسئولان و سیاستمداران در چنین وضعیت حاکم در کشور، ایستادگی با قدرت در مقابل دشمن است و باید با سرافرازی زندگی کنیم.

 

پزشکیان با بیان این‌که حاکمیت بدون تجار و صاحبان صنایع سرپا نمی‌ایستد، بیان کرد: اگر صنعتگران و تاجران نباشند، جامعه و حکومت شکل نمی گیرد و این امر مورد تاکید حضرت علی (ع) بوده است.

 

وی تصریح کرد: باید مقررات و قوانین کشور طوری وضع شود که در جامعه اعتماد ایجاد کند.

 

نائب رئیس اول مجلس تصریح کرد: ای کاش از ۴۰ سال قبل چنین نگاهی به صنعت و تولید داشتیم تا اکنون در چنین وضعیتی قرار نمی‌گرفتیم.

 

وی عنوان کرد: قول می دهیم که بدون هیچ منتی در خدمت تولیدکنندگان خواهیم بود و آماده‌ایم تا به مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان رسیدگی کرده و آن‌ها را مرتفع کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا