پشیمان نیستیم ولی منتقدیم/لزوم استفاده حداکثری مدیران از ظرفیت جوانان
پشیمان نیستیم ولی منتقدیم/لزوم استفاده حداکثری مدیران از ظرفیت جوانان

رییس ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در آذربایجان شرقی بر لزوم استفاده حداکثری مدیران از ظرفیت جوانان تاکید کرد.

به گزارش نسل تدبیر؛ مسعود حسابگر در ضیافت افطاری ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی که با حضور مجید خدابخش، استاندار آذربایجان شرقی، رحیم شهرتی فر، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، محمد صادق پورمهدی، معاون سابق امور عمرانی استاندار، سردار مولوی، رییس سازمان قطار شهری تبریز، دکتر اکبرنژاد و بهشتی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز و رووسای کمیته های ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در استان برگزار شد خطاب به استاندار گفت:”آقای استاندار افرادی که در این مراسم شرکت کرده اند تنها جمع اندکی از خانواده بزرگ جوانان فعال در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی هستند که با تلاش شبانه روزی خود، بار دیگر عقلانیت، اعتدال و خردورزی را در جامعه نهادینه کردند.”

وی با بیان اینکه بیش از یک هزار نفر از جوانان استان در ستادهای جوانان و دانشجویی دکتر روحانی فعالیت داشتند تصریح کرد: ۴۷ کمیته تخصصی در ایام انتخابات تشکیل شده بود و پس از ساماندهی نفرات، به صورت منسجم و تشکیلاتی برای موفقیت دولت، تلاش می کردیم.

وی در ادامه اظهار کرد: ما همچون برخی ها پشیمان نیستیم و افتخار می کنیم که در سال ۹۲ و ۹۶، روشی را برگزیدیم که پیشرفت، سربلندی، آزادی و آبادی را برای ایران اسلامی به همراه داشت و به این روش نیز پایبند هستیم و خواهیم بود.

رییس ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در استان در ادامه سخنان خود اقدامات دولت یازدهم چه در حوزه سیاست داخلی و چه در حوزه سیاست خارجی را قابل دفاع و حتی قابل افتخار دانست و ادامه داد: اگر یک فرد روانی در آمریکا کاری انجام داده است تقصر دولت و حامیان دولت چیست؟ ما جوانان؛ علی رغم انتقاداتی که در برخی از حوزه ها نسبت به عملکرد برخی مدیران دولتی داریم ولی همچنان پشتیبان دولت هستیم.

حسابگر ادامه داد: به جرات می توان گفت که اگر تمامی استان های کشور،دولتمردان تبریز و استان آذربایجان شرقی را الگوی خود قرار دهند بسیاری از مشکلات حل می شود. با توجه به فشارها و مانع تراشی هایی متعددی که از مرکز وجود دارد، اکثریت قریب به اتفاق انتصابات استانی در دولت دوازدهم از حامیان تفکر اصلاح طلبی بوده است و چندین نفر بعد از انتخابات اخیر ریاست جمهوری به عنوان مدیرکل و یا مشاور استاندار در حوزه های مختلف برگزیده شده اند.

وی با قدردانی از راستگو، فرماندار شهرستان تبریز در انتصاب سید هادی اسحقی، به عنوان دستیار جوان فرماندار در امور توسعه روستایی خواستار توجه بقیه فرمانداران به استفاده از ظرفیت جوانان شد.

وی خطاب به استاندار و بقیه مسئولان حاضر در این نشست با بیان اینکه اکثر اعضای ستاد جوانان، نخبه و در حوزه تخصصی خود، شایسته پیشرفت هستند ادامه داد: خوشبختانه تیم سیاسی دولت در استان، علی رغم خلاهای متعددی که وجود دارد، موفق عمل کرده است ولی همه باید بدانند افرادی که در روزهای سیاه و خفقان؛ سنگ این دولت را به سینه می زدند و برای موفقیت آن تلاش می کردند، محق ترین و شایسته ترین افرادی هستند که می توانند پشتیبان و حامی دولت باشند.