چه به روز تراکتور آمد/دوران پسا زنوزی/از توشاک و تقوی تا فراریان
چه به روز تراکتور آمد/دوران پسا زنوزی/از توشاک و تقوی تا فراریان

فصل خسته کننده بی روح و بی هیجان ۲ اردیبهشت  ۹۷ پایان کار پورشور ها در فصلی بی هیجان بود جایی که نه تماشاگران نه مربی و نه بازیکن دیگر حال ادامه رقابت را نداشتند و تراکتورِ پر از سرباز در آخرین بازی خود در لیگ هفدهم مقابل صنعت نفت آبادان یک بر یک مساوی […]

فصل خسته کننده بی روح و بی هیجان

۲ اردیبهشت  ۹۷

پایان کار پورشور ها در فصلی بی هیجان بود جایی که نه تماشاگران نه مربی و نه بازیکن دیگر حال ادامه رقابت را نداشتند و تراکتورِ پر از سرباز در آخرین بازی خود در لیگ هفدهم مقابل صنعت نفت آبادان یک بر یک مساوی کرد تا همه ی هواداران نا امید تر از همیشه لیگ را به اتمام برسانند و ناراضی از این اوضاع نابسامان در انتظار لیگ جدید بنشینند.

 

 

کور سوی امید در باشگاه

۲۲ اردیبهشت ۹۷

چند روزی خبر هایی هواداران تراکتور را مشغول کرده بود این خبر در همه ی رسانه ها باعث دلگرمی هواداران می شد.

خبر واگذاری تیم محبوب آذربایجان به بخش خصوصی امید را در دل هواداران دو چندان می کرد ولی بازی رسانه ها و پرداختن به حواشی کمی همه را در صحت این خبر دلسرد میکرد.

کسی باور نمی کرد که در ایران تیمی مثل تراکتور خصوصی شود و این کار را غیر ممکن می دانستند.

با پررنگ تر شدن خبرها شایعه به حقیقت پیوست.

 

 

 

واگذاری باشگاه به بخش خصوصی / زنوزی تراکتور را تحویل گرفت

۵ خرداد ۹۷

باشگاه مردمی و پر هوادار تراکتور به بخش خصوصی انتقال می یابد.

محمد رضا زنوزی خریدار باشگاه تراکتور بعد از چند جلسه با مسئولین باشگاه تراکتور رسما مالکیت باشگاه را بر عهده میگیرد.

این خبر باعث شادی فوتبال دوستان آذربایجان می شود ولی باز هم آینده ای خوب نمی توان برای باشگاه تصور کرد و همه چیز نامشخص است.

 

 

زنوزی فوتبال را لرزاند/توشاک در تبریز

۲۵ خرداد ۹۷

جان توشاک مربی سابق رئال مادرید هدایت سرخ های آذربایجان را بر عهده میگیرد تا همه در شوک این خبر بمانند چرا که توشاک نام بزرگی برای فوتبال ایران است.

زنوزی با این خرید بزرگ نشان می دهد با دست پر به میدان رقابت قدم گذاشته است که انتخاب این سرمربی باعث شد نام تراکتور قبل از شروع فصل در جزو مدعیان لیگ باشد.

 

 

سوت آغاز و رونمایی از تراکتور خصوصی

۵ مرداد ۹۷

تراکتور  در اولین بازی خود مهمان نفت مسجد سلیمان می شود که با نتیجه ی مساوی کار دو تیم به پایان می رسد ولی برای هواداران نتیجه مهم نیست زیرا محمد زنوزی مالک باشگاه قول جذب بازیکنان را به هواداران داده است.

 

 

خواب یا بیدار/دژاگه و شجاعی به تراکتور پیوستند

۱۱ مرداد ۹۷

دژاگه و شجاعی دو کاپیتان تیم ملی و با تجربه ی فوتبال کشوربه قرمز پوشان می پیوندند.

این خبر فوتبال ایران را می لرزاند و دو بازیکن بمب های اصلی فصل نقل و انتقالات لقب میگیرند با این حال که تراکتور سازی قبلا ۴ بازیکن خارجی جذب کرده بود با پیوستن دو کاپیتان پر مهره ترین تیم لیگ می شود.

 

 

باخت در جام حذفی و جدایی توشاک در عین ناباوری

۲۳ شهریور ۹۷

تراکتور با هدایت توشاک درحالی که نتیجه ی خوبی در بازی مقابل صنعت نفت در چهارچوب رقابت های جام حذفی گرفته بود و تا دقایق پایانی از رقیب خود دو گل جلو بود در عین ناباوری تا پایان دقیقه ی ۹۰بازی را مساوی کردو در نهایت در ضربات پنالتی بازنده شد.

این نتیجه باعث شد تا سرمربی تراکتور بار سفر خود را به قصد کشورش ببندد.

 

 

تقوی و ابهام

۲۵ شهریور ۹۷

با رفتن توشاک دستیار او یعنی محمد تقوی سرمربی موقت تراکتور شد.

این تصمیم باشگاه همه را متعجب کرد و اکثر نظر ها علیه تقوی است زیرا کسی از توانایی های او با خبر نیست و وقتی برای امتحان او در این موقع از فصل وجود ندارد ولی چاره چیست در این اوضاع باید همه به او اعتماد کنند.

با پیروزی ۶-۰ مقابل استقلال خوزستان تقوی نظر ها را نسبت به خود عوض کرد و دیگر صدای تشویق تقوی از جایگاه ها به گوش میرسد.

 

 

 

بازی سرنوشت بدون آقایان خارجی

۱۵ آذر ۹۷

همه چیز در اردوی تراکتور عالی پیش میرفت ولی یک خبر آذر بایجان را غافلگیر کرد:استوکس و لی اروین به تبریز نمی آیند.

آقای گل لیگ دم بازی حساس تراکتور با پرسپولیس که همه خود را برای این بازی آماده کرده بودند به تبریز نیامد و لی اروین که عملکرد خوبی در چند بازی گذشته ی خود داشت قید تراکتور را زد یکی برای مشکلات خانوادگی و دیگری بررای افسردگی.

همه مضطرب و ناراحت بودند با این حال بازی در تهران هم تمام شد و باشگاه بعد از بازی صحبت از شکایت و نامه نگاری با فیفا کرد.

 

 

نیم فصل تمام شد و تراکتور با نتایج قابل قبولی ۲۶ امتیاز کسب کرد و در رده ی چهارم جدول جایگاه خود را تثبیت کرد این پستی و بلندی ها با هواداران صبور و پر شور تراکتور گذرانده شد و باید دید این تراکتور پر ستاره و امید وار کننده می تواند خواسته ی هواداران که قهرمانی در لیگ است را براورده بکند یا نه.