کاپیتان تیم ملی ترکیه و مهاجم گالاتاسرای در تیررس تراکتور
کاپیتان تیم ملی ترکیه و مهاجم گالاتاسرای در تیررس تراکتور

کاپیتان سابق تیم ملی ترکیه و مهاجم سابق گالاتاسرای در نزدیکی تراکتورسازی قرار گرفته اند. به گزارش نسل تدبیر ; مهمت توپال کاپیتان سابق تیم ملی ترکیه و بازیکن سابق گالاتاسرای و فنرباغچه به همراه ارن دردی یوک مهاجم سوییسی و گلزن سابق بایرلورکوزن و گالاتاسرای مذاکراتی با تیم تراکتورسازی تبریز و شخص دنیزلی داشته […]

کاپیتان سابق تیم ملی ترکیه و مهاجم سابق گالاتاسرای در نزدیکی تراکتورسازی قرار گرفته اند.

به گزارش نسل تدبیر ; مهمت توپال کاپیتان سابق تیم ملی ترکیه و بازیکن سابق گالاتاسرای و فنرباغچه به همراه ارن دردی یوک مهاجم سوییسی و گلزن سابق بایرلورکوزن و گالاتاسرای مذاکراتی با تیم تراکتورسازی تبریز و شخص دنیزلی داشته اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این دو ستاره سابق لیگ ترکیه را در تبریز خواهیم دید.

مهمت توپال که در چند فصل گذشته کاپیتان تیم ملی ترکیه نیز بوده است , در تیم گالاتاسرای چهره شد و در این تیم در پست هافبک تدافعی بازی میکرد و بعد از درخشش در این تیم و تیم ملی ترکیه , به تیم همشهری و رقیب یعنی فنرباغچه پیوست و با درخشش در خط دفاعی این تیم به دژ نفوذ ناپذیر خط دفاعی فنرباغچه و تیم ملی ترکیه تبدیل شد. قرارداد این بازیکن به درخواست خودش هفته گذشته با تیم فنرباغچه فسخ شده و بازیکن آزاد محسوب میشود.

همچنین از ترکیه خبر میرسد که دنیزلی و مدیران باشگاه تراکتورسازی در پی جذب یک مهاجم شش دانگ برای جانشینی استوکس هستند و به همین منظور مذاکرات مثبتی را با ارن دردی یوک مهاجم گلزن و سابق گالاتاسرای داشته اند و احتمال این انتقال بسیار زیاد است. قرارداد این بازیکن نیز چند روز پیش با گالاتاسرای فسخ شده و از تاریخ ۱ ژوئن بازیکن آزاد محسوب میشود.

از دیگر اخبار نقل و انتقالاتی تراکتور نیز میتوان به احتمال پیوستن وحید امیری که به تازگی در لیست خروج تیم ترابزون اسپور قرار گرفته اشاره کرد.

همچنین لازم به ذکر است که باشگاه تراکتورسازی سخت در پی جذب کیروش استنلی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر نیز هست.