کفرتان بالا نیاید ای تاجران خبر / حرف حق تلخ است
کفرتان بالا نیاید ای تاجران خبر / حرف حق تلخ است

بعد از مدت ها فرصتی شد تا مالک باشگاه به نمایندگی از میلیونها هوادار تراکتور در یک برنامه زنده تلویزیونی حاضر شده و از طرف میلیونها پرشور صحبت کند , حالا این واقعیت هایی که زنوزی به زبان آورد به مذاق برخی افراد خوش نیامده است.

سجاد قربانی _ نسل تدبیر _ بعد از اینکه محمدرضا زنوزی مالک دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی در برنامه ورزش و مردم حاضر شد و با شجاعت از حق میلیون ها نفر ترک زبان و طرفدار تراکتور سخن گفت و از تاراج بیت المال و هزینه از جیب ۸۰ میلیون ایرانی برای دو تیم دردانه پایتخت پرده برداشت , حالا برخی رسانه های جاعل خبر که ید طویلی در تجارت خبر و بازی با اعداد دارند با گرفتن پرچم دو تیم پایتخت در دست و بازی با رنگ ها ابتدا رسالت خبری خود را نابود میکنند و ثانیا مستقیما و بی مهابا به مالک باشگاه تراکتور توهین میکنند.

شاید پوشیدن برند آدیداس به جای برندهای مضحک دیگر یا ول خرجی نکردن باشگاه تراکتور از جیب خودش ! نه از جیب بیت المال زیادی آقایان را عصبانی کرده تا رسالت خبری بعضی از مدعیان بی طرفی خبرنگار زیر سوال ببرد و دوستان در رسانه های مضحک خود به مالک یک باشگاه آن هم بدون ترس حمله کنند.

در این که شما خودتان مضحک و خنده دار هستید هیچ شکی نیست چرا که هیچوقت طاقت شنیدن کلمه ۳۰ یا ۴۰ میلیون ترک زبان در ایران را نداشته و ندارید و اینکه خود مجری برنامه اعتراف کرد که نصف یا بیشتر خود استان تهران ترک زبان هستند! 

شما که تیم های محبوبتان به عنوان دردانه برخی مسئولین و حمایت های عجیب داوران و فدراسیون همیشه در راس بوده اید و هیچوقت عدالت را رعایت نکرده و بی مهابا بر تیم های آذربایجان تاخته اید , چطور به خودتان جرات می دهید که به تراکتور و زنوزی حمله کنید و ترک های ایران را کم شمار جلوه دهید ؟ 

اصلا فرض بر اینکه زنوزی با آدیداس قراردادی نبسته است , پوشیدن برند آدیداس حتی به قیمت خرید مستقیم لباس از آن شرکت لیاقت میخواهد و به قول زنوزی , جیب شخصی خودمان است اختیارش را داریم! 

تا حالا هیچ به سایت ترانسفرمارکت رفته و ارزش تیم ها را نگاه کرده اید ؟ دیده اید که استقلال و پرسپولیس دو تیم دردانه چه هزینه های. به مراتب بالاتر از تراکتور و سپاهان در نقل و انتقالات داشته اند ؟ آن هم با خرید بازیکنانی شبیه براندائو که اصلا گل زدن بلد نیستند! به قول زنوزی که گفت خرید بازیکن با قیمت بالا هنر نیست , ارزان خریدن و گران فروختن هنر است.

من به شما و امثال شما پیشنهاد میکنم که دیگر ادعای بی طرفی خبرنگار را نداشته باشید که در سالهای اخیر وقاحت را از حد گذرانده اید و به وضوح از تیم های محبوب خود حمایت کرده و به تیم های غیر تهرانی توهین کرده اید. همچون آن مجری تازه به دوران رسیده آن برنامه مضحک فوتبالی که با صراحت میگوید امروز با فلان تیم بازی داریم یا مثلا ماشین سازی همه تیم ها را اذیت میکند به غیر از تراکتور ! خوب است هیچ اشاره ای به بازیکنان خود فروش طرفدار دو تیم سرخابی پایتخت نمیکند که در لباس دیگر تیم ها مدام در برابر تیم های محبوب خود وا می دهند و مسیر قهرمانی را برای دوستان هموار میکنند.

حال شما بیایید در تبریز برایتان کلاس جغرافی بگذاریم یا وفاداری باقری ها را برایتان اثبات کنیم. گرچه برایتان حضور در تبریز و شمردن طرفداران تیمتان در استادیوم یادگار در برابر صد هزار هوادار بسیار سخت خواهد بود چرا که طرفدارانتان در هر بازی به بیش از ۱۰۰ نفر نمیرسند یا شاید وسع خرید برای بلیت ۵ هزار تومنی را ندارند!